Planiran naravoslovni dan Strunjanske soline IZVEDBA v četrtek 15.3.

NARAVOSLOVNI DAN BOMO IZVEDLI v četrtek 15.3.

Spoštovani starši,

Obveščamo Vas, da bomo v četrek, 15. marca, 2018, za učence 8. razreda izpeljali naravoslovni dan  v Sečoveljske soline in okolico.

Učenci naj se vremenu primerno oblečejo. V primeru dežja naj imajo pelerino ali vsaj dežnik. Prosim če poskrbite, da bo imel vaš otrok primerno pohodno obutev. S seboj naj imajo učenci  pisala.

Strošek organizacije in vodenja CŠOD učitelja je 1, 5 evra na učenca. Skupaj s stroški prevoza ga boste starši poravnali  po položnici.

Učenci pridejo v šolo ob 8.15.  Zberemo se v jedilnici, kjer učenci prevzamejo šolsko malico. V Gračišče se vrnemo okoli 13. 30.

S seboj bomo vzeli šolsko malico, učenci pa naj imajo s seboj še kaj hrane in pijače.

Starše naprošam, da se z učenci pogovorite o primernem obnašanju na avtobusu in na terenu.

Lep pozdrav.

V Gračišču, 12. 03. 2018                         Učiteljica: Senada Grižon