Še ena generacija krasnih mladenk in postavnih mladeničev zapušča osnovnošolske klopi in se podaja novim izzivom naproti. S skupnimi močmi, napori in sodelovanjem vseh, nam je kljub turbulentnemu šolskemu letu, uspelo pripeljati do uspešnega zaključka šolanja tudi generacijo, rojeno v letu 2007.

V sredo, 15. junija, se je na kratki prireditvi uradno poslovila generacija letošnjih devetošolcev. Na šolskem odru so pripravili programček, v katerem so prikazali svojo pot od 1. do 9. razreda. Spomnili so se predvsem lepih in nepozabnih trenutkov, ki so jih doživeli v Osnovni šoli Istrskega odreda Gračišče. Posebno priznanje so podelili svoji razredničarki in se zahvalili tudi vsem ostalim zaposlenim.

Na koncu prireditve so prejeli spričevala in priznanja ter pohvale.

Nekaj utrinkov s prireditve je zbranih na posnetku:

Oglej si posnetek na Youtube.

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)