Skoči na glavno vsebino

RAZSTAVA LIKOVNIH DEL OSNOVNOŠOLCEV

V letošnjem šolskem letu na naši šoli izvajamo projekt Teden vseživljenjskega učenja, v okviru katerega z učenci izvajamo različne dejavnosti. V mesecu maju smo tako na OŠ Istrskega odreda Gračišče pripravili razstavo likovnih del učencev. Razstava je potekala v prostorih šole in je bila namenjena predstavitvi ustvarjalnosti in umetniškega talenta naših učencev. Razstavo si si lahko ogledali starši in drugi obiskovalci šole.

Cilj razstave je bil spodbuditi ljubezen do umetnosti pri mladih ter jim omogočiti priložnost za izražanje in razkazovanje njihovih umetniških dosežkov. Naši učenci so se s svojimi likovnimi deli pripravljali skozi vso šolsko leto, pri čemer so izkazali izjemno ustvarjalnost, domišljijo in tehnično spretnost.

Razstava je bila razdeljena na več sekcij, ki so vključevale različne likovne tehnike in tematike. Na ogled so bila dela ustvarjena z različnimi likovnimi tehnikami. Pisani likovni izdelki pa so popestrili izgled šole.

Ogled vsh slik:

RAZSTAVA LIKOVNIH DEL OSNOVNOŠOLCEV

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost