Športni dan Plavanje za učence 6., 7. in 8.razreda

V torek, 20. 6. 2023, bomo za učence 6., 7. in 8. razreda v bazenu Žusterna organizirali športni dan – delavnice plavanja, vodne igre in vodni športi.

Avtobus bo iz Gračišča odpeljal ob 8.30. Učenci na šoli prevzamejo šolsko malico, s seboj lahko vzamejo zdrav prigrizek, vodo in nekaj drobiža za sladoled ter napihljiva igrala.

Učenci naj imajo s seboj ustrezno opremo: kopalke (najbolje že oblečene), dodatne kopalke za preobleči, ustrezno obutev za hojo po bazenu oz. na stranišče (natikači, japonke ipd.), dve brisači (večjo in manjšo), pokrivalo, kremo za zaščito pred soncem in dodatno majico za delavnico plavanja v oblačilih, lahko vzamejo tudi plavalna očala in masko.

Predviden prihod v Gračišče je ob času kosila (13.00). Strošek avtobusnega prevoza boste poravnali po položnicivstopnino za bazen (2 €) pa naj imajo učenci na dan plavanja s seboj.

Športni dan bomo izpeljali ob vsakršnem vremenu, saj smo rezervirali tako odkrit kot pokrit bazen (Olimpijski bazen Koper).

Lep pozdrav.